INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arrestohet kreu i Federatës për lidhje të organizuar me krimin dhe sistemin e drejtësisë...

Arrestohet kreu i Federatës për lidhje të organizuar me krimin dhe sistemin e drejtësisë...

Publikuar më: 22:13 06-12-2018

Presidenti i Federatës së Perusë, Eduin Oviedo u arrestua këtë të enjte pas një operacioni të gjatë të policisë.

Ai akuzohet sa ka qenë i angazhuar në grupe kriminale, që infiltroheshin në sistemin e drejtësisë.

Personalisht kreu i Federatës Ovideo ka angazhuar avokatin e tij që të bëjë zgjidhjen e kësaj çështje dhe i ka mohuar të gjitha akuzat që rëndojnë mbi të.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.013891935348511