INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arjoni shpjegoi fotot që “çmendën” rrjetin dhe tha që ka qenë i lidhur me Anën, reagon Shqipja, ja ç’bëri!

Arjoni shpjegoi fotot që “çmendën” rrjetin dhe tha që ka qenë i lidhur me Anën, reagon Shqipja, ja ç’bëri!

Publikuar më: 16:32 12-12-2020

Ish konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka reaguar sërish lidhur me fotot që Arjoni publikoi disa ditë më parë ku shihej në shtrat me Anën.

Pas videos së Arjonit ku shpjegonte gjithë çfarë ka ndodhur mes tij dhe Anës, Shqipja ka mbajtur anën e Arjonit duke thënë se ajo i beson atij, pasi ai ka folur me fakte. (SHIKO KETU).

Shqipja në një status të saj të publikuar në instagram thotë gjithashtu se ajo e dinte se çfarë marrëdhënie ka pasur Arjoni me Anën në prapaskenë dhe i ofron atij mbështetje, pasi e vërteta do të dali një ditë.

“Arjon Luli unë të njoh shumë mirë dhe unë të besoj ty në këtë histori, sepse edhe data e fotos ka qenë para se të ikja unë nga emisioni dhe unë e di çfarë marrëdhënie ke pasur në Backstage me të. Mos e vrit mendjen dhe mos u mërzit për mendimet e njerëzve, mjafton që ti të jesh rehat me veten tënde sepse e vërteta do dali. Siç e ke treguar deri tani me fakte, jo llafe dhe unë prandaj të besova ty, se i ka urryer gjithmonë gënjeshtarët dhe ata që shtiren e viktimizohen”, shkruan Shqipja në statusin e saj.

arjoni-shqipja-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003727912902832