INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita nis një lidhje të re dashurie? Ja detaji që ngriti dyshimet

Arbenita nis një lidhje të re dashurie? Ja detaji që ngriti dyshimet

Publikuar më: 13:34 06-07-2024

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është tepër aktive nëpër rrjete sociale, teksa shpesh herë shihet të postojë nga përditshmëria, ku shumicën e kohës është e shoqëruar nga e vogla e saj Nina. Rikujtojmë që Arbenita ka qenë në një lidhje me rap-artistin Fero Fera, i cili prej kohësh është larguar nga tregu i muzikës. U bë kohë e gjatë që romanca e tyre përfundoi por mesa duket Arbenita ka nisur një lidhje të re.

Dyshimet janë ngritur nga një postim i bërë nga vetë modelja dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ziejë…

Mos vallë Arbenita ka harruar ish bashkëshortin e saj Feron dhe tashmë ka nisur një lidhje të re? Epo mbetet për t’u parë…

6688e5962d9devvvvv.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0042300224304199