INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Apokalipsi është afër, Trump do të vdesë dhe...”. Parashikuesja më në zë kolumbiane trondit botën

“Apokalipsi është afër, Trump do të vdesë dhe...”. Parashikuesja më në zë kolumbiane trondit botën

Publikuar më: 10:35 09-10-2017

Apokalipsi është afër , Trump do të vdesë dhe shumë gjëra të tjera të tmerrshme do ndodhin së shpejti.

Chicago Tribune, portali më i suksesshëm në Amerikën Latine, transmeton fjalimin e Deseret Tavares: “Armët bërthamore do të jenë në Shtetet e Bashkuara ... ne do të kemi 6 qytete që do të shkatërrohen”, kimikisht" thotë ajo.

"Ne do të bombardohemi në tokën amerikane. Qyteti im, Los Angeles, do të shkatërrohet... ", ishte një nga parashikimet që kjo grua, e lindur në Guateque (Kolumbi), i konfirmoi programit televiziv Los Informantes .

Parashuikueja u bë e famshme kur parashikoi se do ndodhnin tërmetet në Kili dhe Haiti në vitin 2010, ajo gjithashtu ka parashikuar edhe vdekjen e disa këngëtarëve me famë, por ajo që ra më shumë në sy është parashikmi që ajo bëri për vdekjen e Donald Trump. Ajo gjithashtu parashikoi që Trump do ishte fitues.

Ja çfarë tha ajo në emision:
Trump nuk i jep fund presidencës së tij ... Unë pashë se në dy vitet e para të presidencës së tij ai do vritet nga një amerikan".

Ai menjëherë thotë se sulmet terroriste nuk do të ndalen dhe se Ura e Bruklinit në Nju Jork do të shkatërrohet. Përveç kësaj, ajo parashikon që Germán Vargas Lleras do të jetë pasuesi i Juan Manuel Santos në Shtëpinë e Nariños, shkruan Chicago Tribune.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038189888000488