INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Akuzoni Kim K ju se ka bërë operacion plastik të pasmet gjigande, por nuk do e besoni ç’ndërhyrje ka kryer Kanye [FOTO]

Akuzoni Kim K ju se ka bërë operacion plastik të pasmet gjigande, por nuk do e besoni ç’ndërhyrje ka kryer Kanye [FOTO]

Publikuar më: 23:46 02-05-2018

Shpesh herë dëgjojmë se Kim K është e gjitha e rregulluar me operacione plastike, ndërhyrje estetike apo çdo gjë tjetër të mundshme. Por s’na kishte shkuar ndonjëherë mendja se ai që ka kryer ndërhyje do ishte ylli botërorë, reperi Kanye West.

Bashkëshorti i Kim Kardashian në një intervistë nga “TMZ”, Kanye ka zbuluar se ka aplikuar liposucion dhe kjo për arsye se duhet të kishte një pamje të kuruar në respekt të publikut.

“Krijova varësi ndaj opioideve dhe kreva operacione plastike për t’u dukur më i bukur në sytë tuaj”, – rrëfeu Kanye, teksa vazhdoi: “Bëra liposucion sepse nuk doja që ju të më quanit të shëndoshë, ashtu siç quajtët Robin, vëllain e Kimit. Këto opioide më krijuan varësi e teksa isha në turne përfundova në spital.”

dc38bf965b7405ad46c358635a7ee875618384d3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.004004955291748