INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksidenton një fëmijë, deputeti i PS-së Sadri Abazi nën hetim

Aksidenton një fëmijë, deputeti i PS-së Sadri Abazi nën hetim

Publikuar më: 14:29 27-05-2016

Deputeti i Partisë Socialiste Sadri Abazi është përfshirë në një aksident automobilistik në Shkozet të Durrësit. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se deputeti i maxhorancës ka aksidentuar një fëmijë, i cili ishte anës rrugës. Mësohet se fëmija ka qenë me të atin kur është shkëputur nga dora e tij. Sipas uniformave blu, makina e Abazit e ka përplasur fëmijën në krah dhe në këmbë. Ndërkohë bëhet e ditur se fëmija me inicialet J. S., ka pësuar dëmtime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur Shkozet, ndërsa deputeti udhëtonte me automjetin e tij tip “Range Rover” me targa AA 907 MB. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu që kanë nisur hetimet. Deputeti socialist Sadri Abazi është vënë nën hetim në gjendje të lirë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078561305999756
    array(1) { ["section"]=> string(65) "aksidenton-nje-femije-deputeti-i-ps-se-sadri-abazi-nen-hetim-7320" }