INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fshehin aksidentin! Po një çantë i nxjerr zbuluar

Fshehin aksidentin! Po një çantë i nxjerr zbuluar

Publikuar më: 10:05 19-04-2018

As do t’ua kishte marrë mendja as vetë dëshmimtarëve, që një çantë e harruar në sediljen e makinës, pasi bënë një aksident do t’i kishte “tradhëtuar”. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Pogradec, ku një 40 vjeçar dhe një vajzë e re kanë qënë pasagjerë në automjetin që la të vdekur një të moshuar.

Pas aksidentit makina është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Po policia ka mundur t’i verë prangat drejtuesit të makinës, dhe më pas ka shpallur në kërkim dy të tjerë. Sot u arrestuan dhe dëshmimtarët që u përpoqën të fshehin ngjarjen dhe ata u zbuluan përmes një çante që vajza kishte harruar në sediljen e pasme të makinës. Mbi ta rëndon akuza e largimit nga vendi i ngjarjes dhe moskallëzim të saj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009160041809082
    array(1) { ["section"]=> string(54) "fshehin-aksidentin-po-nje-cante-i-nxjerr-zbuluar-55716" }