INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ahmetaj i shpreh “dashurinë” Berishës: Të dua shumë!

Ahmetaj i shpreh “dashurinë” Berishës: Të dua shumë!

Publikuar më: 13:22 07-02-2019

Gjatë seancës plenare, ish-kryeministri Sali Berisha debatoi edhe me ish-ministrin e Financave Arben Ahmetaj.

 Në fjalën e mbajtur Ahmetaj kërkoi që të qëndrojnë larg fyerjeve, madje i ka shprehur “dashurinë” Berishës.

“Të largohemi nga fyerjet sepse është turp për ne. Më ka trishtuar, por… Sali ti më do shumë mua dhe unë të dua shumë ty. Sa herë që nevrikosesh me mua ti më do. E kemi ndryshe këtë dashurinë ne. Është rasti për ta kthyer në normalitet këtë situatë. Është rasti të flasim se kush tenton të vijë në pushtet mbi hi" deklaroi Ahmetaj.

Article Logic
Execution time: 0.0034899711608887