INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ah, çfarë djali! Për kë gatuan Noizy? [FOTO]

Ah, çfarë djali! Për kë gatuan Noizy? [FOTO]

Publikuar më: 13:09 12-04-2019

Noizy është një nga reperët më të njohur shqiptarë, por mesa duket, muzika nuk është gjëja e vetme që ai di të bëjë mirë.

Së fundmi, ai ka publikuar disa foto në ‘Instastory’ ku tregon me hapa se si ka filluar përgatitjen e patëllxhanave të mbushur, e deri në përfundimin e gatimit.

Kjo nuk është hera e parë që Noizy ka treguar se ka një pasion për kuzhinën dhe pavarësisht se udhëton gjatë gjithë kohës, duket se ai preferon të ushqehet me gjëra të shëndetshme në vend të ‘Fast Food-eve’.

Kujtojmë se karriera muzikore e tij vazhdon dhe shikueshmëria sa vjen dhe rritet.

noizyy.jpg

noizyy1.jpg

noizy2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034060478210449