INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i çmendur bën tatuazh fytyrën e Rinës në këtë pjesë të trupit, por shihni se çfarë i thotë reperja [FOTO]

Fansi i çmendur bën tatuazh fytyrën e Rinës në këtë pjesë të trupit, por shihni se çfarë i thotë reperja [FOTO]

Publikuar më: 13:08 12-04-2019

Edhe pse mjaft e re në tregun muzikor shqiptar, Rina Balaj është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media dhe rrjete sociale.

Rrjedhimisht, Rina ka arritur të fitojë dhe shumë fansa, por një prej tyre duket se e adhuron aq shumë sa fytyrën e saj e ka bërë tatuazh.

Vetë reperja e ka postuar videon ku djaloshi tregon krahun e mbushur me tatuazhe. 

"Pa fjalë, e shokuar, faleminderit shumë, do të thotë shumë për mua", ka shkruar Rina.

Article Logic
Execution time: 0.0036001205444336