INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''A nuk duron dot?'', Xhensila Myrtezaj duket se paska këtë anë të errët, që na e tregoi vetë Besi

''A nuk duron dot?'', Xhensila Myrtezaj duket se paska këtë anë të errët, që na e tregoi vetë Besi

Publikuar më: 18:54 13-05-2019

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj janë padyshim një nga çiftet më të këndshme të estradës shqiptare.

Shpeshherë ata postojnë video nga jeta e tyre personale, të cilat padyshim shkaktojnë të qeshura dhe që ndodhin shpesh në jetën e përditshme.

Kësaj radhe situata ndodh në makinën e Besit, ku shihet se Xhensila është duke ngrënë diçka.

“A nuk duron dot deri në shtëpi” – dëgjohet zëri i aktorit në sfond.

Pa marrë një përgjigje nga këngëtarja, Besi vazhdon të na tregojë se kjo është ana e “errët” e Xhensilës: nuk i reziston dot Glikosë së Përmetit.

Kjo situatë vazhdon edhe më tej, ku Xhensila vazhdon të shijojë në maksimum glikonë dhe në uri e sipër thotë: “Mbarova fare!”

Reagimet e Besit janë fantastike dhe me siguri do t’ju shkaktojnë mjaft të qeshura.

besi 2 from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0035810470581055