INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elita Rudi sapo na njoftoi lajmin e madh që pas lindjes së bebit dhe ka të bëjë me gjënë e saj të preferuar

Elita Rudi sapo na njoftoi lajmin e madh që pas lindjes së bebit dhe ka të bëjë me gjënë e saj të preferuar

Publikuar më: 17:29 13-05-2019

Moderatorja e njohur Elita Rudi u bë nënë për herë të parë përpara pak muajsh.

Kjo eksperiencë padyshim ka qenë mjaft e veçantë për të dhe këtë ajo na e ka bërë të qartë me postimet në “instagram”, ku shpeshherë shkruan se dashuria e nënës për një fëmijë është e pakrahasueshme me asgjë tjetër në botë.

Por, mesa duket tashmë Elitën do të fillojmë ta shohim aty ku na ka munguar të gjithëve: në ekran.

Në “InstaStory-n” e saj ajo ka shpërndarë disa video promocionale ku shihet qartë se do të rikthehet në emisionin e dikurshëm “Elite Zone me Elita Rudi”.

Nga videot promocionale shohim një Elitë në formë të shkëlqyer.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Article Logic
Execution time: 0.0034358501434326