INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A ka më vend për dyshime? Arbana Osmani dhe regjisori i njohur flirtojnë publikisht: ''Më paska ik dielli...'' [FOTO]

A ka më vend për dyshime? Arbana Osmani dhe regjisori i njohur flirtojnë publikisht: ''Më paska ik dielli...'' [FOTO]

Publikuar më: 12:42 18-04-2019

Prej ditësh përflitet se Arbana Osmani dhe regjisori i emisionit të saj janë në një lidhje me njëri-tjetrin, mirëpo ata se kanë pranuar asnjëherë publikisht. Mirëpo veprimet që kanë bërë në rrjetet sociale na kanë shtuar dyshimet, aq më tepër këto komente të ditës së sotme.

Arbana ka publikuar një foto ku duket si gjithnjë mjaft në formë, ndërsa regjisori i komenton:

'Mosss, prandaj me paska ik dielli nga Londra mua'.

Moderatorja i është përgjigjur menjëherë duke i shkruar: 'shif mos te te iki noi kermill nga pjata ty'. Kjo replikë e Arbanës është pasuar me një tjetër koment, emoji, me gjuhën jashtë e sytë zemra nga regjisori.

bana.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0087659358978271