INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"I ke dhëmbët si qen"/ Fansja e ofendon, Arbana Osmani bën reagimin më të mirë të mundshëm: Më vjen... [FOTO]

Publikuar më: 15:22 15-04-2019

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe private. Së fundmi moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët në ‘Instagram’.

‘Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!’, i shkruan një femër duke e fyer. Por moderatorja nuk ja ka kursyer përgjigjen duke e publikuar mesazhin dhe foton e profilit të ndjekëses e duke ja bërë të qartë se do vazhdojë të buzëqeshë.

'Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq', shkruan Arbana.

 

osmne.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040378570556641