INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e dini për çfarë shërben ky produkt?

A e dini për çfarë shërben ky produkt?

Publikuar më: 12:46 06-11-2018

Me smartfonët e fundit që po evulojnë dita dites gjjthashtu edhe kamerat dhe aksesor te ndryshëm me çdo lançim të ri jane duke u permirsuar. OlloClip, i cili po lançon lentet e tij per smartphone ka si qellim futjen e linjes më të fundit të Connect X për iOS dhe telefonat Android .Seria Intro dhe Seria Pro ulin tarifën për fotografët që perdorin smartphonat e tyre dhe gjithashtu ofrojnë diçka për ekspertë.

Seria OlloClip Pro përfshin një lente Super Wide që ofron një fushë më të gjerë. Ekziston edhe lente Pro Telefoto, e cila ofron të njëjtën zmadhim dy herë si lentet e mëparshme të telefoto, por mbledh më shumë dritë për një fotografi më të paster. Të dyja janë të disponueshme tani për 119,95 dollarë, ose individualisht për 99,99 dollarë.

Duke bashkuar dy lente në një, Seria e re Intro ul shpenzimet në një përpjekje për të synuar ata qe eksperimentojne me shume me smartphonin e tyre dhe fotografinë. Për 39,95 dollarë ju merrni një lente Wide Angle ose Lente makro. Në këtë mënyrë ju mund të fusni edhe më shumë njerëz në selfies tuaj ose transformoni telefonin tuaj në një zmadhues digjital . Nëse i deshironi individuale , lentet Intro do të kushtojnë $ 19.99.

©️insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0021438598632812