INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A do e falte tradhtinë? Armina Mevlani “hap zemrën” dhe jep përgjigjen diplomatike: Nëse nuk…[FOTO]

A do e falte tradhtinë? Armina Mevlani “hap zemrën” dhe jep përgjigjen diplomatike: Nëse nuk…[FOTO]

Publikuar më: 12:28 29-08-2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj duke i kërkuar që t’i bëjnë disa pyetje, të cilave u është përgjigjur. Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse do ta falte tradhëtinë, ndërsa Armina i ka dhënë përgjigjen e saj.

Krahas pyetjes ajo shkruan se do të zgjidhte që të ulej dhe të fliste me partnerin e saj për të kuptuar arsyen e tradhëtisë, dhe nëse shpjegimi i tij nuk do ta bindte, atëherë ajo do ta falte.

Pyetja: Do e falje tradhëtinë dhe a mendon se ka dashuri pas tradhëtisë?

Armina Mevlani: Mendoj jeta dhe njeriu është shumë kompleks, tradhëtia jo gjithmonë është mungesë dashurie dhe vjen për shumë arsye. Varet nga rrethanat, do ulesha dhe do flisja me partnerin për të kuptuar “përsenë” dhe nëse nuk më bind nuk do e falja. Ka dhe raste që mendoj që duhet falur.

k.jpeg

 

Mevlani prej vitesh është në një lidhje me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Article Logic
Execution time: 0.003748893737793