INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Armina Mevlani shtatzënë për herë të parë?! [FOTO]

Armina Mevlani shtatzënë për herë të parë?! [FOTO]

Publikuar më: 11:29 28-05-2020

Një postim i Armina Mevlanit në Instagram dje, bëri të lindin dyshimet se blogerja e njohur shqiptare mund të jetë shtatzënë! Pozicioni në profil që kishte marrë Armina në një foto ku shfaqej e veshur me pantallona pas trupit dhe një bluzë të futur në to, i tregonte asaj një fryrje të lehtë barku, që ra në sy!

Një portal shkruante dje se Armina mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të parë, por blogerja ka reaguar ekskluzivisht për “iconstyle.al” duke u shprehur se nuk është e vërtetë.

Armina tregoi se është thjesht një fryrje e lehtë barku që çdokujt mund t’i ndodhë në momente të caktuara!

“Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë”, tha Armina duke e marrë me shumë pozitivitet situatën.

SGE.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003389835357666