INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
8 me 2? Ja si ka ndryshuar Gena, fal partneres! Zbuloni raportet e saj me vajzat e këngëtarit [VIDEO]

8 me 2? Ja si ka ndryshuar Gena, fal partneres! Zbuloni raportet e saj me vajzat e këngëtarit [VIDEO]

Publikuar më: 17:03 30-06-2018

Ehhh dashuria! Këngëtari i njohur Gena rrëfeu detaje shumë interesante nga lidhja e tij me Lorenën gjatë programit “Një kat më lart’’. Moderatori Ermal Peçi që në nisje të emisionit tregoi se u surprizua nga dedikimi maksimal i saj rreth Genës pak para se tw nisnin xhirimet. Por çfarë ka ndodhur me Genën pas njohjes me Lorenën?

‘Shumë gjëra në jetën time kanë ndryshuar prej saj. Më dha atë që mua më mungonte, më dha një energji, është pjesë e gjithçkaje time’.

Për ta ngacmuar Genën, Ermali e pyet se kush e ka pushtetin tek portofoli e financat, tek vendimet e përditshmërisë së tyre.

“Unë vetëm këndoj (qesh). Te portofoli e kemi të dy, unë s’mbaj fare portofol, humb leket dhe ja lë asaj(qesh).”
Gena rrëfëu edhe lidhjen e ngushtë me vajzat e tij. I emocionuar tregoi se sa krenar është me to. Po si janë raportet e vajzave me Lorenën? Ketë dhe më shumë zbulojeni pas minutës së 20-të të ‘Një kat më lart’.

Article Logic
Execution time: 0.0029628276824951