INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
7 gjërat e turpshme që bëjnë femrat gjatë seksit. Dolën të vërtetat!

7 gjërat e turpshme që bëjnë femrat gjatë seksit. Dolën të vërtetat!

Publikuar më: 11:45 28-03-2018
Sipas ekspertëve, femrat  bëjnë  shumë gjëra të turpshme kur mendojmë se partnerët nuk po i shohin dhe do të zbulojmë gjërat më të çuditshme që të gjitha bëjnë në shtrat.
Kujdes, lexuesit meshkuj, kurrë nuk mund t'i shikojnë femrat në të njëjtën mënyrë pas kësaj!
1. Kontrolli i celularit 
E dimë  se  nuk duhet të kontrollojmë  celularin në mes të seksit, por do të ndodhë, jemi paksa të varur nga teknologjia. Nëse celulari jep ndonjë sinjal që ju ka ardhur ndonjë mesazh ose telefonatë, femrat i hedhin ndonjë shikim.
2. Kontrollojnë të brendshmet
Femrat kalojnë  shumë kohë duke zgjedhur  se çfarë kostumi të brendshëm  do veshin gjatë seksit. Sipas intv.al edhe gjatë marrëdhënies ato nëse nuk janë të bindura, sërish e vrasin mendjen nëse kanë zgjedhur të duhurin.
3. Bëjnë gazra përpara 
Femrat e vrasin shumë mendjen si do duken në sytë e partnerin sidomos gjatë seksit. Ato përpara lëshojnë gazra, në mënyrë që mos të kenë ndonjë të papritur më pas.
4. Shikojnë veten shpesh nëse janë seksi
Femrat duan të sigurohen që duken vërtetë seksi. Paralajmërim: Mund të panikoni  pak nëse nuk shikoni se çdo gjë është mirë.
5. Mundohen të kapin flokët
Edhe në mes të marrëdhënies seksuale, ato femra që kanë flokë të gjatë nëse i kanë harruar pa kapur flokët, mundohen t’i rregullojnë. Shmangin rënien e flokëve në fytyrë gjatë seksit.
6. I fusin vetes stres të kotë
Femrat mendojnë ndonjëherë gjëra që nuk ekzistojnë dhe futen nëpër skuta të kota. Duken sikur po shijojnë momentin, por në fakt po mendojnë gjëra stresuese për marrëdhënien.
7. Shikojnë orën
Femrat, edhe nëse po kalojnë mirë sërish nuk janë të qeta, kur vjen puna te orari. Ndoshta duhet të zgjohet herët në mëngjes dhe për këtë gjë nuk qëndron e qetë.
Burimi: Aunty Acid
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0037679672241211