INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 Maji, komunistët në aksion, pankarta në nder të Enver Hoxhës [FOTO]

5 Maji, komunistët në aksion, pankarta në nder të Enver Hoxhës [FOTO]

Publikuar më: 11:09 05-05-2019

Përveç përfaqësuesve më të lartë të klasës politike, në varrezat e Dëshmorëve të Atdheut nuk kanë munguar as mbështetësit e komunizmit.

Pas largimit të Krerëve të Shtetit dhe kryedeomkratit Lulzim Basha, nostalgjikët e PPSH-së dhe diktatorit Enver Hoxha janë shfaqur me pankarta në nder të tij.

“Rroftë Partia Komuniste Shqiptare” dhe “Lavdi shqiptarit të madh Enver Hoxha”, shkruhej në disa prej pankartave të tyre. Ata nuk harrojnë të bëjnë edhe simbolin grushtin në ballë.

6.PNG

4.jpg

3.jpg

2.jpg

 

 

 

enveriii.PNG

Article Logic
Execution time: 0.003803014755249