INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 sekretet që nuk i dinit për njerëzit e shenjës së gaforres. Do habiteni!

4 sekretet që nuk i dinit për njerëzit e shenjës së gaforres. Do habiteni!

Publikuar më: 13:56 02-07-2018
Shenja e gaforres është shumë më komplekse dhe posedojnë shumë tipare dhe karakteristika unike.
Sipas intv.al ja disa prej tyre:
1. Janë  tepër intuitiv dhe i lexojnë mirë njerëzit
Ata kanë një ndjenjë intuitive që i lejon të zbulojnë edhe synimet negative të njerëzve të tjerë.
Ata janë të talentuar natyrshëm në leximin e njerëzve.
2. Janë partner shumë pasionantë
Kur është fjala për dashuri, ata i japin shumë pasion lidhjes së tyre.Sipas intv.al kanë fuqinë për ta bërë një person të ndihet i gjallë.
3. Nuk i përballojnë  mirë ndarjet
Nëse ata ndahen nga personi që e kanë dashuruar, do ndihen më keq se çdo shenjë tjetër. Bëhen shumë dramtikë dhe nuk dihet kur mund ta marrin veten. 
4. Bëjnë shumë për miqtë e tyre
Nëse ndonjë mik gjendet në një situatë jo të mirë, ata lënë çdo gjë dhe shkojnë ta ngushëllojnë. Njihen si miqtë më të mirë, sidomos në ditë të vështira.
Burimi: Zodiacfire
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.008185863494873