INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 rrëfimet e femrave që kanë tradhtuar burrat e tyre. Zbuloni arsyet!

4 rrëfimet e femrave që kanë tradhtuar burrat e tyre. Zbuloni arsyet!

Publikuar më: 13:38 26-12-2018
Ja disa nga rrëfimet e sinqerta të femrave që kanë tradhtuar burrat e tyre.
Sipas intv.al ja disa nga arsyet që i kanë çuar ato të shkojnë drejt tradhtisë:
1.  Burrin e kisha  si shokun e dhomës sime
Njëra prej tyre thotë se  burri im mbetet një mik i mirë, por në thelb është si të jetosh me një shok dhome. Nuk është me të vërtetë një martesë. Pra, sipas intv.al kjo është me të vërtetë ajo që po kërkoj me partnerë të tjerë, vetëm një marrëdhënie fizike.
2. Burri im ishte në gjendje të rënduar psikologjike prej vitesh
Unë kurrë nuk kisha  ndërmend të mashtroja burrin tim. Një prej fëmijëve ishte me autizëm dhe burri i saj e ka përjetuar shumë keq këtë gjë. Ai  u bë emocionalisht abuziv. Si ngushëllim e ka tradhtuar me dikë tjetër.
 
3. Burri im filloi të ishte shumë kontrollues
Një tjetër histori flet për rastin kur ai filloi të ishte kontrollues dhe jeta u bë stresuese. Si pasojë, gjeti ngushëllim te dikush tjetër. Burri me këtë veprim e shtyu drejt tradhtisë.
4. Burri im të gjitha problemet e veta i sillte të unë
Ai nuk dëgjonte problemet e gruas, por vetëm gjërat e veta. Në këtë mënyrë, nuk shkonte më si marrëdhënie dhe ajo gjeti dikë tjetër për përkrahje.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0035600662231445