INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 shenjat që tregojnë se ish-i ju dashuron akoma. Femra,do habiteni!

3 shenjat që tregojnë se ish-i ju dashuron akoma. Femra,do habiteni!

Publikuar më: 13:09 26-12-2018
Nëse po pyesni veten në lidhje me mundësitë që keni për  për t'u kthyer së bashku me ish-in tuaj, këtu janë disa shenja që ai ju dashuron ende.
Sipas intv.al edhe pse disa shenja nuk do ju duken normale, sërish janë të vërteta. 
1. Ai tashmë është në një marrëdhënie të re 
Ke mësuar se ish-i tashmë është në një marrëdhënie tjetër. Si është e mundur kjo? Kaq shpejt? Ekspertët tregojnë se lidhja e tij direkt me dikë tjetër pas ndarjes është normale. Ai mbush  boshllëkun që mbetet pas një ndarjeje të dhimbshme.Shumë njerëz vajtojnë humbjen e këtyre ndjenjave pas një ndarjeje dhe krijojnë marrëdhënie me një person tjetër. 
2. Ai po takon dikë që është e kundërta juaj 
Ekspertët tregojnë se ndonjëherë, ish-i përpiqet të kalojë  për dhimbjen e një ndarjeje duke gjetur dikë që nuk është si ju.
Gënjejnë veten, sepse në të vërtetë duan dikë si ju.
3. Ai është shumë aktiv në rrjetet tuaja sociale
Po flasin në rastet kur nuk e keni hequr nga lista e miqve tuaj. Nëse ende e keni në rrjetet tuaja, sipas intv.al ai mundohet të postojë gjërat tuaja, madje nuk lë foto pa ju bërë like, ose koment. Gënjen veten duke menduar se ende jeni miq.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0040779113769531