INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 shenjat e horoskopit që do të martohen në vitin 2019. Urime!

4 shenjat e horoskopit që do të martohen në vitin 2019. Urime!

Publikuar më: 14:34 26-12-2018
Janë disa shenja horoskopi që shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin dhe bëjnë çiftin ideal.
Për vitin që vjen bëhet fjalë për këto çifte: Binjakët+Peshorja dhe Demi+Peshqit. Pra këto janë 4 shenjat që pritet të marrin propozim për martesë. Pse përbëjnë çiftet ideale?
 
1.Binjakët+Peshorja
Janë kombinimi me pjesët më të mira të një miqësie dhe një marrëdhënie romantike. Këto janë dy shenja sociale, aftësitë e komunikimit të së cilës tejkalojnë pothuajse të gjitha shenjat e tjera. Sipas intv.al fakti se ata janë të dy miqësorë, nuk duan të jenë në qendër të vëmendjes. Vitin që vjen, mesa duket kanë shumë mundësi të martohen.
2. Demi+Peshqit
Ky është një çift që e kupton njëri-tjetrin në një nivel tepër intim. Ata nuk kanë nevojë për një diskutim të gjatë në lidhje me emocionet e tyre. Demi dhe Peshqit priren të jenë introspektivëdhe besnik.Sipas intv.al janë një çift i shëndetshëm.Më në fund vitin e ardhshëm do hedhin hapin e rëndësishëm.
Burimi: MSN
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0034539699554443