INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
10 mesazhet që duhet t’i dërgoni partnerit tuaj çdo natë përpara se të flini. Do çmendet pas jush!

10 mesazhet që duhet t’i dërgoni partnerit tuaj çdo natë përpara se të flini. Do çmendet pas jush!

Publikuar më: 15:25 28-08-2018
Sipas ekspertëve janë disa mesazhe që duhet t’i dërgoni partnerit tuaj, në mënyrë që ai të çmendet pas jush.
Sipas intv.al ja disa prej tyre:
1. “Sa më shpejt të shkoj të flej, aq më shpejt do të shikoj ty në mëngjes”
2.” Nuk kam dëshirë të flej me askënd, përveç teje”
3.” Do të shoh në ëndërr”.
4. “ Të gjithë emoji-t nuk mund ta shprehin dëshirën time që kam për të të parë ty në mëngjes”
5. “ Nuk mund të më zërë gjumi pa një jastëk të rehatshëm dhe një mesazh romantik nga ty”.
6. “ Më telefono kur të zgjohesh, në mënyrë që të dëgjoj zërin tënd”.
7. “Kur të them natën e mirë, do të thotë se të imagjinoj ty duke më puthur përpara se të flej”
8. “ Jam shumë mirënjohëse që të kam ty në jetën time”.
9. “ Sigurohu të flesh mirë, sepse do jem aty kur të zgjohesh”.
10. “ Fakti që je në jetën time, më ka bërë njeri edhe më të mirë”.
 
Burimi: Zoosk
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.003061056137085