INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
XING! Ngjashmëri e frikshme mes tyre, por Eleni na vjen keq! Era Istrefi ka kohë që e ka këtë veshje! [FOTO]

XING! Ngjashmëri e frikshme mes tyre, por Eleni na vjen keq! Era Istrefi ka kohë që e ka këtë veshje! [FOTO]

Publikuar më: 22:28 06-06-2018

Të dyja janë në kulmin e karrierës së tyre, dyshja kanë edhe ngjashmëri me njëra- tjetrën. Madje fotot ku vajzat shihen shumë të ngjashme u zbuluan si fillim nga emisionin Fun Day dhe më pas morën hov në të gjitha portalet shqiptare, lart e poshtë. Po ta shihni foton më poshtë vërtet do dalloni se duken si binjake, shkruan intv.al

2694217.jpg

Këtë herë vajzat kanë bërë “xing” dhe ne i themi Elenit na vjen keq por Era ka kohë që e ka veshur e pare kete bluzen stil. Ky ‘xing’ mes dy bukurosheve është prezantuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani në IN Tv, siç mund t’i shihni në fotot më poshtë./intv.al/

dd21b98f-c9f3-4c96-aed5-d447828597f1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082709789276123
    array(1) { ["section"]=> string(108) "xing-ngjashmeri-e-frikshme-mes-tyre-por-eleni-na-vjen-keq-era-istrefi-ka-kohe-qe-e-ka-kete-veshje-foto-60909" }