INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
VITI X

VITI X

Publikuar më: 15:12 27-12-2015

Këtu merren në analizë ngjarjet më të mëdha e më të bujshme të një viti të caktuar, shoqëruar me muzikë të po atij viti dhe e veçanta e tij është fakti që viti zbulohet vetëm në ndërhyrjen e fundit të emisionit.

Më shumë në këtë kategori: « HOUSEOLOGY
THEN AND NOW »
Article Logic
Execution time: 0.0037260055542
array(1) { ["section"]=> string(10) "viti-x-110" }