INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOUSEOLOGY

HOUSEOLOGY

Publikuar më: 17:37 27-12-2015

Për admiruesit e shumtë të muzikës elektronike dhe veçanërisht të ritmeve House, jo dy orë leksioni të mërzitshme por dy orë argëtim. Mos ki turp nëse të vjen të ngresh duart lart e të tundesh kokën. Ne kështu bëjmë gjithmonë.

Më shumë në këtë kategori: « MIXTAPE BY
VITI X »
Article Logic
Execution time: 0.0033829212188721