INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOUSEOLOGY

HOUSEOLOGY

Publikuar më: 16:37 27-12-2015

Për admiruesit e shumtë të muzikës elektronike dhe veçanërisht të ritmeve House, jo dy orë leksioni të mërzitshme por dy orë argëtim. Mos ki turp nëse të vjen të ngresh duart lart e të tundesh kokën. Ne kështu bëjmë gjithmonë.

Më shumë në këtë kategori: « MIXTAPE BY
VITI X »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075371265411377
    array(1) { ["section"]=> string(14) "houseology-108" }