INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
VIPat shqiptarë të fiksuar pas këtyre yjeve ndërkombëtarë! Fillon Noizy me

VIPat shqiptarë të fiksuar pas këtyre yjeve ndërkombëtarë! Fillon Noizy me "nusen", Rihanna-n deri tek... [FOTO]

Publikuar më: 16:54 19-07-2017

Të gjithë e dini fabulën Noizy - Rihanna  dhe e dini që Rihanna u tregua “nuse” që dëgjon edhe pse e “tradhëtoi” Noizyn me miliarderin saudit.

Shumë personazhe VIP shqiptarë duan të arrijnë sukses në profesionin e tyre dhe një ëndërr për të gjithë është tregu ndërkombëtar. Të gjithë e shohin veten krah një personazhi VIP me famë ndërkombëtare dhe shumë prej VIPave tanë e kane pranuar se kanë fiksim personazhe të tillë. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv foli për këta shqiptarë të famshëm që kanë fiksim yjet ndërkombetarë./intv.al/

01. Noizy dhe Rihanna ose ndryshe “nusja” e tij pasi shpesh herë ai e quan atë kështu. Reperi shihet se vazhdon ta ketë fiksim ‘nusen’ pas tradhëtisë me miliarderin saudit.

riri_zin.jpg

 

02. Roza Lati dhe 2Pac. Me siguri 2Pac do mbetet gjithmonë fiksimi i Roza Latit dhe këtë edhe ajo vet e ka shprehur kudo.

roza_tupac.jpg

 

 03. Çiljeta dhe “dashuria” e saj e parë, Ricky Martin. Dhe këtë gjë ajo e ka shprehur publikisht edhe në intervista.

cili_ricky.jpg

 

04. Fatma Methasani dhe fiksimi i saj prej shumë kohesh Enrique Iglesias , madje moderatorja ka shkuar edhe në koncertet e tij “live”.

fatma_enrique.jpg

 

05.Kastro Zizo dhe Bebe Rexha shumë herë i kemi parë komentet e Kastros për Beben, gjithsesi Kastro ka më shume mundësi për të takur ‘fiksimin’ e tij, pasi Bebe vjen shpesh për vizita në Shqipëri.

bebe_kas.jpg

 

06. Flori Mumajesi ka shprehur publikisht ‘dashurinë’ për Dua Lipan, dhe kjo ndodhi edhe pasi Dua publikoi “New Rules”./intv.al/

dua_flor.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001323938369751
    array(1) { ["section"]=> string(109) "vipat-shqiptare-te-fiksuar-pas-ketyre-yjeve-nderkombetare-fillon-noizy-me-nusen-rihanna-n-deri-tek-foto-32696" }