INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Kylie Jenner kapet “mat” me barkun e fryrë, ja si duket ajo [FOTO]

Upss! Kylie Jenner kapet “mat” me barkun e fryrë, ja si duket ajo [FOTO]

Publikuar më: 20:54 27-12-2017

Prej disa muajsh është përfolur për një shtatzëni të mundshme mirëpo nuk kemi patur asnjëherë një konfirmim zyrtar. Ama fotot e para që tregon barkun e Kylie Jenner mund të jenë këto. Por, para se të jeni shumë të emocionuar, është e rëndësisht të theksohet se vlefshmëria e këtyre fotografive nuk është konfirmuar, prandaj shikojini me syrin e skepticizmit.

Këto foto janë shkrepur në një festë të organizuar për ditëlindjen e mikeëshës së saj më të mirë, Jordyn Woods ku shfaqet Kylie me rroba të zeza të gjëra dhe me barkun e fryrë, shkruan EliteDaily. Menjëherë kanë vërshuar komentet e fansave ku shumë prej tyre janë gëzuar nga këto foto, ndërkohë që shumë të tjerë janë skeptikë prej kualitetit të dobët të fotos dhe thonë që është photoshop.

fotos.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00425505638123
    array(1) { ["section"]=> string(72) "upss-kylie-jenner-kapet-mat-me-barkun-e-fryre-ja-si-duket-ajo-foto-46067" }