INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, Era kujdes ‘zogun’! Pas shumë kohësh Istrefi ‘’ndez’’ publikun shqiptar me performancën e saj [VIDEO]

Upss, Era kujdes ‘zogun’! Pas shumë kohësh Istrefi ‘’ndez’’ publikun shqiptar me performancën e saj [VIDEO]

Publikuar më: 18:09 25-12-2017

Pas një kohë të gjatë më në fund Era Istrefi performoi para publikut shqiptar, të cilët e kanë pritur mjaft mirë këngëtaren. Momenti kur Era hyn në skenë ishte emocionues pasi sapo shkon në mes të skenës Era fillon te këndojë super HIT-in “Bon Bon”. Këngë kjo që ka kaluar çdo kufij dhe është një ndër këngët më të dëgjuara në botë dhe në YouTube ka më shumë se 400 milion shikime. Por përveç këngëve, të cilat Era i këndonte bashkë me publikun, ishte veshja ajo që tregonte këngëtaren në superforme, siç mund ta shihni dhe në videon më poshtë. Nëse mendoni se Era nuk do te ishte fare komode me atë mini fund, sapo të shihni videon do e kuptoni që ajo nuk e ka ‘vrarë’ shumë mendjen dhe është kënaqur me publikun teksa performonte dhe dashur pa dashur, herë herë ajo tregon pak më shumë seç duhet./intv.al/

Era Istrefi ♥ XXX ♥ from intv.al / showbiz&gossip on Vimeo.

Era Istrefi ♥ XXX ♥ from intv.al / showbiz&gossip on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031280517578125
    array(1) { ["section"]=> string(103) "upss-era-kujdes-zogun-pas-shume-kohesh-istrefi-ndez-publikun-shqiptar-me-performancen-e-saj-video-45850" }