INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Tuna është gati për të sjellë këngën e re, zbulohet me kë do të bashkëpunojë [FOTO]

Tuna është gati për të sjellë këngën e re, zbulohet me kë do të bashkëpunojë [FOTO]

Publikuar më: 11:14 09-02-2018

Pas lindjes së djalit, Tuna e la pas dore muzikën.

Por ka ardhur momenti që këngëtarja të rikthehet. Ajo ka vendosur të bashkëpunojë me mikun dhe bashkëpunëtorin e saj të vjetër, kompozitorin Darko Dimitrov. Ka qenë ky i fundit që i ka zbuluar planet e këngëtares me këtë foto të postuar në Instagram ku duket se ka nisur puna për këngën e re. Kujtojmë që darko ishte edhe zgjehdja e Elvanës së fundi për këngën e saj të re.

tyiyiyuio.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001399040222168
    array(1) { ["section"]=> string(86) "tuna-eshte-gati-per-te-sjelle-kengen-e-re-zbulohet-me-ke-do-te-bashkepunoje-foto-49823" }