INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tre artistët tanë të preferuar janë bërë bashkë për të sjellë një bashkëpunim? Ja pse lindën dyshimet! [FOTO]

Tre artistët tanë të preferuar janë bërë bashkë për të sjellë një bashkëpunim? Ja pse lindën dyshimet! [FOTO]

Publikuar më: 14:43 03-02-2019

Të gjithë ndjekësit po mendojnë se do të ketë një bashkëpunim me Alban Skënderajt, Ylli Limanit dhe Capital T. Dyshimet nisen nga një fotografi e postuar nga Capital T, ku tre këngëtarët shfaqen së bashku.

Dyshimet shtohen edhe më shumë nga emoji i disa notave muzikore krahas fotos. Ndjekësit e tij nisën të shkruanin sa entuziastë janë për bashkëpunimin që pritet të vijë, dhe pse asnjë prej këngëtarëve nuk ka dhënë asnjë detaj.

View this post on Instagram

?

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kujtojmë se Capital T ka bashkëpunuar më parë me Ylli Limanin në projektin “Unë”, dhe me Alban Skënderajn në këngën “Një ëndërr”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093719959259033
    array(1) { ["section"]=> string(111) "tre-artistet-tane-te-preferuar-jane-bere-bashke-per-te-sjelle-nje-bashkepunim-ja-pse-linden-dyshimet-foto-86035" }