INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Surprizë! Era Istrefi mahnit me pamjen prej një DIVE në klipin e Botërorit 2018 [VIDEO]

Surprizë! Era Istrefi mahnit me pamjen prej një DIVE në klipin e Botërorit 2018 [VIDEO]

Publikuar më: 23:33 05-06-2018

Lajmi se Era Istrefi do bëhej pjesë e këngës zyrtare të Botërorit 2018, na lumturoi pa masë, por kur dëgjuam produktin e dashuruam akoma më shumë. Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicky Jam dhe Will Smith u bë HIT në një kohë të shkurtër dhe kjo gjë pritej. Komentet janë të shumta por të gjithë po presim të dalë edhe videoklipi i këngës “Live it up”.

Klipi publikohet në datën 7 Qershor, por Era sapo na surprizoi duke na treguar një pjesë nga videoklipi dhe duhet thënë duket si një DIVA! Tani presim klipin që po pritet nga e gjithë bota./intv.al/

 

?2 days left for #liveitup? MV?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038619041442871
    array(1) { ["section"]=> string(90) "surprize-era-istrefi-mahnit-me-pamjen-prej-nje-dive-ne-klipin-e-boterorit-2018-video-60803" }