INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si Hirushja? Luana Vjollca paska qenë duke lënë ''NAM'' në klipin e ri dhe ylli i muzikës BOTËRORE u shkri së qeshuri! Ja si reagoi ajo! [FOTO]

Si Hirushja? Luana Vjollca paska qenë duke lënë ''NAM'' në klipin e ri dhe ylli i muzikës BOTËRORE u shkri së qeshuri! Ja si reagoi ajo! [FOTO]

Publikuar më: 12:27 12-06-2019

Para dy ditësh Luana publikoi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën "Moj bjondinë me sytë e zi". Luana tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen në klip ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe këtë e tregojnë klikimet në Youtube, aty ku numëron mbi 600 mijë klikime, por Luana për pak paska qenë duke lënë nam dhe mirë që e kuptuan. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke hequr takat teksa shkruan: “Ja dhe Hirushja, kur kupton që duhet të heqësh takat se xhirimi është në mal”.

View this post on Instagram

Ja dhe Hirushja ? #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Kjo video s’ka bërë për të qeshur vetëm Luanën, por edhe këngëtarin me famë botërore FAYDEE i cili është shumëi dashur për publikun shqiptar. Ai ka lë në një koment të thjeshtë duke i shkruar një emoji që qesh me lot, ndërsa Luana ia kthen me një emoji që mbyll sytë (gjasmë ka turp).

baks.jpg

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079891681671143
    array(1) { ["section"]=> string(140) "si-hirushja-luana-vjollca-paska-qene-duke-lene-nam-ne-klipin-e-ri-dhe-ylli-i-muzikes-boterore-u-shkri-se-qeshuri-ja-si-reagoi-ajo-foto-96067" }