INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
SHERR mes Tunës dhe Nora Istrefit? Robert Berisha e thotë troç: Tunën as nuk dua ta takoj kurrë!

SHERR mes Tunës dhe Nora Istrefit? Robert Berisha e thotë troç: Tunën as nuk dua ta takoj kurrë!

Publikuar më: 17:08 25-05-2018

Prej kohësh është përfolur shumë për marrëdhënien e mes dy kunatave të famshme, Tunës dhe Nora Istrefi. Por fare ka ndodhur mes tyre? Nuk flasin me njëra-tjetrën? Po vëllezërit Berisha?

Këto përgjigje na e dha Roberti, bashkëshorti i Norës i ftuar te “Rudina”. Ai zbuloi marrëdhënien e shumëpërfolur dhe si duket fjalët janë të vërteta.

“Me Tunën, as nuk dua që të takohemi. Nora është që 15 vite në skenën shqiptare dhe ka shumë fansa në Kosovë dhe në Shqipëri. E ka merituar që të ketë shumë fansa. Për Patrisin dhe për Tianin edhe jetën e jap. Nora për asnjë artist nuk ka pasur asnjë farë problemi. Tuna është ajo që ka pasur probleme me të gjithë artistët. Unë i kërkoj shumë falje Patrisit, që nuk kishim mundësi për të qenë në ditëlindje, dhe nuk do të shkoj në asnjë ditëlindje për shkak të Tunës. 100% nuk është faji tek ne”, u shpreh Roberti.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027508735656738
    array(1) { ["section"]=> string(87) "sherr-mes-tunes-dhe-nora-istrefi-befason-robert-berisha-tunen-as-nuk-dua-ta-takoj-59594" }