INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenjat që duhet të kenë kujdes nga ekuinoksi i vjeshtës! Nuk ka lajme të mira për ju

Shenjat që duhet të kenë kujdes nga ekuinoksi i vjeshtës! Nuk ka lajme të mira për ju

Publikuar më: 10:23 30-09-2018

1. Dashi
Sipas astrologjisë, ekuinoksi vjeshtor gjithmonë zhvillohet në të njëjtën ditë kur dielli hyn në peshore.

Nuk është gjithmonë një sezon i lehtë për ju për shkak të një detaji të tmerrshëm: Peshorja është shenja juaj e kundërt. Peshorja përmban gjithçka për të cilën nuk jeni mësuar.

2. Binjakët
Mos lejoni që fjala “më e keqja” të shkatërrojë plotësisht ekuinoksin vjeshtor. Në fund të fundit, ekuinoksi është kur dielli hyn në peshore, shenjë ajrore e cila shkon me ju.

Megjithatë, Mërkuri, planeti yt në pushtet, do të formojë aleanca stresuese me Saturnin rreth ekuinoksit të vjeshtës.

Sepse Saturni, është planeti i karmës, disiplinave dhe kufizimeve, ju mund të ndiheni të lodhur nga kërkesat në jetën tuaj.

3. Virgjëresha
Ekuinoksi mund të shpallë fundin e verës, por gjithashtu shpall fundin e sezonit Virgjëresha. Ju do të zhyteni në një rutinë të re.

Hëna gjigante është te Peshqit emocionalë dhe të ëmbël,e cila është shenja juaj e kundërt. Peshqit ju bëjnë thirrje për të hequr dorë nga nevoja juaj për të pasur kontroll të plotë mbi gjithçka.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067200660705566
    array(1) { ["section"]=> string(90) "shenjat-qe-duhet-te-kene-kujdes-nga-ekuinoksi-i-vjeshtes-nuk-ka-lajme-te-mira-per-ju-73496" }