INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rregullon hundën me ‘photoshop’? Reagon Rashel Kolaneci [FOTO]

Rregullon hundën me ‘photoshop’? Reagon Rashel Kolaneci [FOTO]

Publikuar më: 22:17 09-01-2018

Rashel Kolaneci është ndër femrat më seksi te ekranit dhe ndër më të pëlqyerat. Edhe pse në një kohë mjaft të shkurtër ajo u bë ndër vajzat më të ndjekura. Kjo jo vetëm se reflektoi pasionin e saj ndaj punës por edhe për format trupore dhe bukurisë. Por sot në media qarkulloi një foto ku brenda saj shiheshin dy foto të Kolanecit. Njëra është nga postimet e saj në Instagram dhe tjetra nga emisioni “Shiko kush luan”, ku ishte e ftuar. Ne fokus te fotove ishte hunda e vajzes seksi, ndaj së cilës u tha se përdorte “photoshop”. Edhe pse nuk është dicka për të mos u pranuar, Rashel ka reaguar në ‘Insta Story’ ku postuar foto nga emisioni duke nënkuptuar se kjo nuk është e vërtetë dhe se hunda e saj nuk ka problem./intv.al/ 

rtyu.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023281574249268
    array(1) { ["section"]=> string(63) "rregullon-hunden-me-photoshop-reagon-rashel-kolaneci-foto-47091" }