INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci na shastisi fare! Çfarë ka ndodhur me INSTAGRAMIN e saj?  [FOTO]

Rashel Kolaneci na shastisi fare! Çfarë ka ndodhur me INSTAGRAMIN e saj? [FOTO]

Publikuar më: 09:20 26-04-2018

Pse Rashel? Duam një shpjegim!

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”, por aventura në këtë emision zgjati vetëm një sezon. Rasheli gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale sidomos në Instagram ku numëronte shumë ndjekës, të cilëve u dhuronte gjithmonë foto provokuese duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura.

Por, llogaria e saj nuk është më aktive. Ajo ka patur mbi 200 mijë ndjekës në këtë rrjet social, mirëpo Instagrami i saj i vjetër nuk rezulton më aktiv. Nuk e dimë nëse ia kanë vjedhur, por po na çudit fakti që Rashel e ka bërë adresën private, ka fshirë fotot dhe ka vetëm rreth 900 ndjekës.

sheliras.jpg

 

Se çfarë ka ndodhur nuk e dimë, por do donim ta mësonim.

Article Logic
Execution time: 0.0034849643707275