INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ronela e tha troç: Këngën Magjike duhet ta fitojë... [FOTO]

Ronela e tha troç: Këngën Magjike duhet ta fitojë... [FOTO]

Publikuar më: 15:28 07-12-2017

Preferencat për këngën që duhet të triumfojë në ‘Kënga Magjike’ janë të ndryshme.

Madje edhe mes vetë këngëtarëve.  Ronela Hajati këtë vit nuk është pjesëmarrëse në këtë festival dhe e ka shprehur më lirshëm mendimin e saj për atë që duhet ta fitojë Këngën Magjike. Këngëtarja jep vlerësimin e saj maskimal për Anxhela Peristerin ku shkruan: ‘E fiton dot Anxhela? E dogji skenën’.  Kujtojmë që Anxhela  ishte më e duartrokitura mbrëmë në skenë e Këngës Magjike.

24891587_10212705495265576_1447347502_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012168884277344
    array(1) { ["section"]=> string(59) "ronela-e-tha-troc-kengen-magjike-duhet-ta-fitoje-foto-44223" }