INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna publikon fotot ku duket më “HOT” se kurrë, reperi juaj i preferuar “çmendet” fare, shihni si e ngacmon publikisht [FOTO]

Rihanna publikon fotot ku duket më “HOT” se kurrë, reperi juaj i preferuar “çmendet” fare, shihni si e ngacmon publikisht [FOTO]

Publikuar më: 22:08 17-04-2018

Nuk ka faj i shkreti!

Rihanna është padiskutim një nga femrat më seksi në botë dhe inspirim për shumë vajza të tjera të cilat do ëndërronin te ecnin në hapat e këngëtares nga Barbadosi. Çdo lëvizje e saj komentohet gjerësisht në mediat online e RiRi është bërë “epiqendra” festivalit Coachella ku ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet me një veshje transparente që i tregon thithkat e sigurisht që nuk mund të mungonin komentet  Por neve na bënë përshtypje komentet e Ëiz Khalifës i cili i thotë publikisht që është “zjarr fare” dhe ky emoji i tij do të thotë shumë. Shpresojmë të mos jetë mërzitur Amber Rose!

collagenib.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01036810874939
    array(1) { ["section"]=> string(126) "rihanna-publikon-fotot-ku-duket-me-hot-se-kurre-reperi-juaj-i-preferuar-cmendet-fare-shihni-si-e-ngacmon-publikisht-foto-55570" }