INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna poston foton nga ditëlindja, por e fshin shpejt për këtë arsye [FOTO]

Rihanna poston foton nga ditëlindja, por e fshin shpejt për këtë arsye [FOTO]

Publikuar më: 14:58 22-02-2018

Mbrëmjen e kaluar Rihanna postoi në Instagramin e saj disa foto që tregonin se si e kishte festuar ditëlindjen.

Megjithatë, njërën prej tyre këngëtarja e fshiu shpejt për ta ripostuar sërish më vonë....pas ndryshimit që i bëri. Në sfond të fotos dukej i dashuri i saj aktual Hassan Jameel, për të cilin RiRi nuk donte që të dallohej ndaj e preu fytyrën e tij dhe ripostoi sërish foton. Por ky detaj tashmë po bën xhiron e rrjetit dhe të gjithë janë kuriozë të dinë pse po e mban kaq të fshehtë lidhjen 30 vjeçarja? /intv.al/

4973430100000578-5419353-image-a-9_1519245286594.jpg

rtdutyuiy.png

4973445D00000578-5419353-image-a-15_1519245884151.jpg

49733FB200000578-5419353-image-a-10_1519245369981.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079419612884521
    array(1) { ["section"]=> string(80) "rihanna-poston-foton-nga-ditelindja-por-e-fshin-shpejt-per-kete-arsye-foto-51083" }