INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna, një “princeshë përrallash” në premierën e “Valerian and the City of a Thousand Planets” [FOTO/VIDEO]

Rihanna, një “princeshë përrallash” në premierën e “Valerian and the City of a Thousand Planets” [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 15:23 18-07-2017

Ajo bëri sërish koka të kthehen pas!

Rihanna  tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve në premierën e filmit  në të cilin do të marrë pjesë “Valerian and the City of a Thousand Planets”.

Këngëtarja dhe aktorja goditi me zgjedhjen e bërë në veshje teksa parakalonte të hënën e 17 korrikut në Hollywood.

E veshur me një fustan rozë pastel, me shpatullat e zbuluara dhe me pjesën e pasme të zgjatur,  29 vjeçarja jepte pamjen e një princeshe  e cila sapo kishte dalë nga një rrëfim përrallash.

Untitled.png

 

Untitledtyuy_jy_ufgn.png

 

tyu_ty.png

 

dfgryhrty.png

Dhe duke ju përshtatur deri në dertaje fustanit, Riri kishte zgjedhur një make up shumë të lehtë. Këngëtarja e “Wild Thoights” sërish tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve duke treguar se vështirë të konkurrohet.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0029599666595459
  array(1) { ["section"]=> string(108) "rihanna-nje-princeshe-perrallash-ne-premieren-e-valerian-and-the-city-of-a-thousand-planets-foto-video-32618" }