INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna ka shtuar shumë kile? Këto foto tregojnë qartë linjat e saj [FOTO]

Rihanna ka shtuar shumë kile? Këto foto tregojnë qartë linjat e saj [FOTO]

Publikuar më: 17:03 25-06-2017

Mbase disa mund të zhgënjehen me këto forma trupore të Ririt.

Është vënë shpesh në qendër të vemendjes për shkak të kileve të tepërta që ka marrë.  Por pavarësisht kësaj ajo gjithmonë ka treguar se nuk I intereson shume se ca thuhet  dhe se është e lumtur me trupin e saj. Por mbrëmjen e djeshme këngëtarja 29 vjeçare është fotografuar në aeroport në Los Angelos me një veshje sportive që e nxirrte edhe më në pah sesa shumë është shëndoshur Rihanna. Gjithsesi Rihanna mbetet ndër këngëetaret më të preferuara./intv.al/

300783.jpg

300784.jpg

300786.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00077295303344727
    array(1) { ["section"]=> string(77) "rihanna-ka-shtuar-shume-kile-keto-foto-tregojne-qarte-linjat-e-saj-foto-30907" }