INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci e thotë hapur: ‘’Ermal Mamaqi dhe ky këngëtar shqiptar më kanë ngacmuar ’’ [FOTO]

Rashel Kolaneci e thotë hapur: ‘’Ermal Mamaqi dhe ky këngëtar shqiptar më kanë ngacmuar ’’ [FOTO]

Publikuar më: 17:46 07-01-2018

Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci ka qene nder personazhet e ftuar ne emisionin “Shiko kush luan” te emisioni i Luana Vjollcës. Sot vajza seksi ka rrëmbyer titujt kryesor në median roze me fjalët e thëna apo edhe vet me paraqitjen e saj.

E pyetur nga Ermal Fejzullahu gjatë një lojë se cilët janë dy personazhet e njohur të cilët e kanë ngacmuar, Rasheli nuk ka nguruar të përgjigjet duke thënë se një ndër ta është këngëtari, Dren Abazi ndersa të dytin ka përmendur Ermal Mamaqin, por sigurisht në kuadrin e lojës pasi dëshironte pikët ka shtuar Kolaneci./intv.al/

rash1.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00073504447937012
    array(1) { ["section"]=> string(95) "rashel-kolaneci-e-thote-hapur-ermal-mamaqi-dhe-ky-kengetar-shqiptar-me-kane-ngacmuar-foto-46869" }