INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Qëndrojini larg! Këto shenja të horoskopit janë gjithmonë në humor të keq

Qëndrojini larg! Këto shenja të horoskopit janë gjithmonë në humor të keq

Publikuar më: 12:40 01-10-2018

Të gjithë i kanë parasysh ata njerëz të cilët rrallë i shohim të buzëqeshur.

Në fakt bëhet fjalë për ata të cilët nuk japin kurrë një buzëqeshje, dhe duken sikur çdo ditë kanë nga një hall të ri.

Dhe në fakt sipas astrologjisë, janë 3 shenja horoskopi, të cilat kanë tendencën të kenë një qëndrim të rezervuar dhe të distancuar.

Ja se për cilat shenja bëhet fjalë:

1 – Akrepi

2 – Peshqit

3 – Bricjapi

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090880393981934
    array(1) { ["section"]=> string(78) "qendrojini-larg-keto-shenja-te-horoskopit-jane-gjithmone-ne-humor-te-keq-73633" }