INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas SHERRI! Tërboi e veshur me fustanin e çarë dhe pa TANGA, Trejsi Sejdini qëllon me shishe në club [VIDEO]

Plas SHERRI! Tërboi e veshur me fustanin e çarë dhe pa TANGA, Trejsi Sejdini qëllon me shishe në club [VIDEO]

Publikuar më: 20:29 10-04-2018

Nëse kujtojmë fjalën gangstere, mendja na shkon drejt te modelja seksi nga Elbasani, Trejsi Sejdini. Ajo tashmë është kthyer në një fenomen në median roze dhe në rrjete sociale. Për një pjesë të madhe të publikut ajo mbahet mend për sherrin e 'famshëm' ku bashkë me disa shokë e shoqe rrahën një djalë.
Por në një intervistë të dhënë së fundmi Trejsi e pranoi publikisht se ishte penduar për atë veprim, duke thënë se ka qenë edhe në moshën 13 vjeçare në atë kohë. Por si duket vetë sherret e ndjekin bukuroshen 18-vjeçare, shkruan intv.al
Këtë herë Trejsi është është bërë pjesë e një sherri në një nga club-et e kryeqytetit. Nuk dihet arsyeja se çfarë e ka tunduar modelen të përfshihet në këtë përleshje, por ajo që shihet në videon më poshtë është Sejdini e e veshur me fustanin e çarë, pa të brendshme dhe tepër provokuese. Më pas vijon videoja ku shihet duke qëllon me taka dhe shishe drejt dikujt, që me siguri ka qenë ndonjë mashkull që e ka ngacmuar. Mos humbisni videon më poshtë pa e parë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071041584014893
    array(1) { ["section"]=> string(111) "plas-sherri-terboi-e-veshur-me-fustanin-e-care-dhe-pa-tanga-trejsi-sejdini-qellon-me-shishe-ne-club-video-54826" }