INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas gallata mes Era Istrefit dhe Noizy-t në INSTAGRAM! [FOTO]

Plas gallata mes Era Istrefit dhe Noizy-t në INSTAGRAM! [FOTO]

Publikuar më: 20:16 24-05-2018

Pak dite më parë teksa Era Istrefi postoi foton seksi ku shihej në prapaskenat e videoklipit të Botërorit 2018. Por pas pak orësh ylli shqiptar mori vendimin e papritur dhe fshiu foton nga Instagram-i i saj. Kjo nuk mjaftoi që njerëzit mos e shihnin foton, pasi u bë virale dhe tashmë e gjejmë ngado.

Madje ditën e sotme reperi i njohur, Noizy ka postuar foton e famshme të @Strefie. Nuk ka vonuar edhe reagimi i Erës e cila e quan edhe “lali”.

“Hahah lalii, nesër do kërcejmë”, ndërkohë @Zinizin ia kthen sërish me shaka: “Vallen e Brazilit jaashaaa”

a3c0c7fa-63a5-4217-a186-609152bdb3ae.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061769485473633
    array(1) { ["section"]=> string(65) "plas-gallata-mes-era-istrefit-dhe-noizy-t-ne-instagram-foto-59499" }