INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi argëtohet me këto dy vajza seksi shqiptare [FOTO]

Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi argëtohet me këto dy vajza seksi shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 22:14 25-12-2017

Që Era Istrefi dhe Faton Shoshi tashmë janë ndarë dhe se nuk punojnë më bashkë kjo nuk ka diskutim. Por mesa shihet Fatoni nuk është se nuk e ka kaluar mirë këtë gjë dhe këtë ai e tregon edhe në rrjete sociale. Këtë herë është parë bashkë me bukuroshen shqiptare, Vildane Zeneli dhe Anxhelina-n, vajzën e Alberie Hadërgjonaj. Ishte Vildane, e cila postoi videon, ku ekspozon gjoksin e saj dhe tregon se ndodhet me dy shqiptarët e njohur në një bar në New York. Mos ndoshta kanë folur për punë pasi të dyja vajzat janë këngëtare dhe mos ndoshta Fatoni i merr në menaxhim. Kjo gjë nuk dihet por presim./intv.al/ 

vildane12.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035710334777832
    array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-ndarjes-nga-era-faton-shoshi-argetohet-me-keto-dy-vajza-seksi-shqiptare-foto-45862" }