INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Encës dhe Noizyt edhe Ledri Vula shfaqet me këtë makinë super luksoze [FOTO/VIDEO]

Pas Encës dhe Noizyt edhe Ledri Vula shfaqet me këtë makinë super luksoze [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 18:08 24-08-2017

Treshja duket se gjithmonë dine si të jenë në qendër të vëmendjes…

Ata janë këngëtarët më të suksesshëm në vend dhe artistët më të përfolur shqiptar. Duket se pas Encës dhe Noizyt edhe reperi shqiptar Ledri Vula shfaqet duke shëtitur me makinë super luksoze “Lamborghini”.  Ishte Enca ajo që në videoklipin e saj me titull “Ciao” bashkë me ish-banoren e “Big Brother”, Franceskën ishin duke i dhënë një Lamborghini të bardhë dhe për këtë u përfol mjaft në media. Por edhe Noizy, “kundërshtari” i saj në muzikë pak kohë më parë ka publikuar një foto në “Insta story” ku shihet duke i dhënë super makinës “Lamborghini” ngjyrë të zezë. Nuk dihet nese kengetaret janë pronarë të makinave apo në të vërtet janë makinat e miqve të tyre./intv.al/

collageln.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012650489807129
    array(1) { ["section"]=> string(90) "pas-ences-dhe-noizyt-edhe-ledri-vula-shfaqet-me-kete-super-makine-luksoze-foto-video-35280" }